- تمام کلیک ها و کلمات ما در مراکز آن ها تحلیل می شود.

- خب بشه!!!! حالا که چی؟
- صبر کن تا بگم.
- مثلا؛ با تحلیل مطالب متوجه می شوند که چند شخصیت کارتونی مورد توجه مردم ایران هست بعد این اطلاعات رو در اختیار تولید کنندها قرار می دهند و وقتی خواستند برای بازار هدف ایران به عنوان نمونه لوازم التحریر تولید کنند کاملا می دانند باید چه رنگ ها و طرح هایی به کار ببرند و وقتی به ایران می رسند تولید کننده داخلی اجناسش روی دستش می ماند( منظورم اجناس با کیفیت است) چون آن ها می دانستند با توجه به سخنان گوهر بار ایرانی ها در فضای مجازی به چه رنگی علاقه دارند اما او نمی دانسته.
یا با تحلیل کلمات ایرانی ها متوجه می شوند چه نوع سریال هایی رو دوست دارند تا از اون طریق در افکار مردم یواش یواش طوری که اصلا نفهمند سم پاشی کنند.
-یعنی چطور؟
- هیچی چشم باز می کنه میبینه بین دختر و پسرش.......(دیگه بازتر صحبت نمی کنم)
یا میاد خونه میبینه زنش با یه مرد دیگه.....( اونوقتی که با هم سریال ماهواره ای می دیدید حواست نبود ذهن همه اعضای خانوادت داره سم پاشی میشه)
-خب بعدش؟
- بعدش این که از ایرانی های غیور نسلی به وجود خواهد آمد که معتاد به شبکه های مجازی، بازی های آنلاین و سریال هستند.
- چه سودی براشون داره؟
- اولا عجله ای ندارند و برای چندین سال دیگه که ما شاید مرده باشیم برنامه ریزی کرده اند وقتی جوانان معتاد این امور شدند یا زندگی تشکیل نمی دهند یا اگر تشکیل دهند به شدت سرد خواهد بود و زن ها و بچه ها خیلی زیاد آسیب می بینند.
وقتی جمعیت قابل توجه ای رو معتاد کردند برای آپدیت برنامه یا بالا بردن level برنامه شرط و شروط میذارند(هر شرط خفت باری با توجه به تحلیل آن زمان)
یا مثلا(فقط قصد مثال زدن دارم) به مسئولین کشور ما می گویند فلان کار را انجام دهید وگرنه ایران را از نطر شبکه های اجتماعی تحریم می کنیم از طرفی این مسئول یا خودش معتاده یا نزدیکانش......
- آره راست میگی، این نوع تحریم کردن خیلی براشون سود داره چون الان که ما رو تحریم می کنند اقتصاد خودشون هم ضربه می خوره، اما اون موقع اجناسشون داخل میشه و فروش میره فقط یه چیز مجازی رو به ما نمیدن.
- آفرین علت این که این نرم افزارها و بازی ها رو رایگان در اختیار ما قرار می دهند همینه تا ما معتاد بشویم.
- درسته وگرنه چرا چیزهایی که ما نیاز داریم رو به ما نمی فروشن اما این ها را مفت می دن؟ فکر نکنم دلشان واسه ما سوخته باشه.